BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Fukushima - katastrofos analizė. 2 dalis

Negalvojau kad taip greitai parašysiu antrą dalį, bet atsirado žmogus kuris sudėliojo visus taškus ant „i“. Štai čia profesorius Christopher Busby kalba apie Fukushimą ir Černobylį, o aš pabandysiu aprašyti ką jis pasakė.

Pagal jo duomenis iš pat pradžių buvo aišku kad  Fukushimos katastrofa prilygsta Černobylio ir jau dabar  aišku kad ji didesnė negu Černobylio katastrofa.

Panašumai: Černobylyje buvo vandenilio sprogimas, Fukushimoje taip pat.

Fukushimoje panaudoti kuro strypai saugomi pastatų viršutinėje dalyje, virš reaktoriaus. Pažiūrėjus į filmuotą medžiagą iš karto matyti, kad bent vienas baseinas su panaudotais strypais išlėkė į orą. Panaudoto kuro strypai ištaškyti ir sutrupėję.

Išmatuoti radiacinio užterštumo skaičiai įspūdingi: (100km ir 200km atstumu nuo Fukushimos viršija Černobylio skaičius dvigubai). Dėl to ateityje bus daug mirčių nuo vėžio ir pan.

Didžiausia žala Japonijai, nes kitas šalis apsaugo didžiulis Ramusis vandenynas. Teršalai pasklis dideliame plote ir pavojus bus mažesnis.

Profesorius sako kad dėl Černobylio avarijos mirė virš milijono žmonių. Suinteresuoti lobistai teigia kad žuvo tik keli ugniagesiai ir darbininkai. Jo nuomone (kaip ir mano ) tai melas.

Apie Fukushima visa tiesa nesakoma. Jis turi duomenų kad netgi į pietus nuo Tokijo radiacija kai kur yra padidėjusi. Bet pagrindinė problema ne gama spinduliavimas kurį rodo detektoriai, bet alfa spinduliavimas ,kurį skleidžia uranas ir plutonis, bei kuris neaptinkamas detektoriais.

Panašumas su Černobyliu dar ir tas kad mums visa tiesa nesakoma. Jis tiki kad mums bus brukama dar viena melo dozė. Tiesa apie Černobylį tik dabar po truputi išlenda į viešumą. Žiūrėkite atidžiai.

interviu su profesoriumi :

http://www.youtube.com/watch?v=MognnB0g56Y

Apie profesorių:

http://en.wikipedia.org/wiki/Christopher_Busby

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Fukushima - katastrofos analizė. 2 dalis”

  1.   jie rašo:

    Papildomai apie Fukušimą (silpnų nervų - nežiūrėti): http://youtu.be/uUjYt2FeyI0

Rašyk komentarą