BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie tikslą

Viskas prasidėjo prieš du metus, kartu su krize. Bendradarbis parodė filmuką - ‘Money as debt‘ o kitą dieną Latvijos vyriausybė nacionalizavo Parex banką. Nuo to momento aš pradėjau žiūrėti i ekonomiką kitaip.

Dar po metų aš atradau „Crash course“. Tai buvo dar vienas šokiruojantis radinys. Pasidarė akivaizdu kad mes gyvename iliuzijų pasaulyje ir permainos neišvengiamos.

Šis blogas  pirmiausia apie „Crash course“. Kodėl apie Crash course? Todėl kad tai geriausia, svarbiausia, pilniausia informacija kuria mums reikia žinoti, kad suprasti kas vyksta ekonomikoje, ir kas netrukus nutiks.

Crash course, yra nemokama video prezentacija. Informacijai surinkti ir susistementi Chris Martensonui prireikė kelių metų. Tie kas nori visada gali sugaišti šiek tiek laiko ir tą darbą pasidaryti patys, tačiau jei nenorite išradinėti dviračio iš naujo, pasinaudokite tuo kas jau sukurta ir padaryta.

Aš stengsiuosi išversti Crash course , bet vienam tai ilgas darbas, o mes neturime laiko. Permainos vyksta labai greitai, todėl kas galit padėkit.

P.s Aš atsiriboju nuo pasauliniu sąmokslo teorijų, Zeitgeist ir kitokių nesusipratimų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Apie tikslą”

  1.   www rašo:

    Stenkitės ir pasiseks!

Rašyk komentarą